V tomto článku se dozvíte, že nakupovat paruky přes internet není nic, čeho by jste se měli bát.  Provedu vás krok po kroku, tak, abyste s výsledkem byli spokojení.

Tento e-shop nabízí produkty syntetické, ale i z pravých vlasů, většinou peruánských, malayských či brazilských. Tento typ vlasu je na trhu považován za více dostupný, nikoliv však nekvalitní. Vzhledem k ceně, mohou být paruky častěji obměňovány –  zákaznice si tak mohou z nošení paruk udělat zábavu a nebrat svůj handicap tolik jako problém. Díky tomu nemusíme s obavami několik let opečovávat jednu a tu samou paruku.

Jak paruky z pravých vlasů, tak i paruky syntetické zde prodávám v univerzálním střihu, tedy nenaleznete zde moderní střihy vlasů – ty je potřeba upravit dodatečně přímo na míru. Můžete paruku zanést do kadeřnictví a tam již paruku odborně sestříhají. Jen je potřeba si pohlídat, aby kadeřnictví mělo s úpravou paruk již nějaké zkušenosti – postup sestřihů je poněkud jiný, než u přírodních vlasů.

Paruky z pravých vlasů jsou zde nabízeny v kratších délkách cca na ramena až po délky pod ramena – delší vlasy jsou pak na objednání.

Díky detailním obrázkům paruk je výběr a nákup jednoduchý.  Stačí si jen vybrat.

 

 

NÁKUP PARUKY Z PRAVÝCH VLASŮ

1. Délka – jako hlavní bod si určete délku vlasu. To, zda bude vlas vlnitý, rovný, blond či tmavý, se určí později a vše lze upravit dle přání – delší zkrátit, odstín přibarvit.

2. Barva vlasu – jak jsem již napsala výše, určení barvy není u paruk z pravých vlasů rozhodující. Pokud není na výběr taková barva, která se mi líbí, není nic jednoduššího, než si vybrat tu, která barvou nejblíže sedí mému požadavku a tuto paruku následně dobarvit. U syntetických paruk je však barva daná, tam nelze experimentovat.

3. Velikost paruky – je univerzální (viz. tabulka velikostí) tudíž většinou sedí průměrné velikosti hlavy s tím, že je vždy počítáno s možností nosit pod paruku čepičku, či tam mít ještě své vlastní vlasy. Proto je v zadní části ponechán větší prostor – proto se může zdát, že paruka nesedí, ale není tomu tak. Pokud by se však i tak zdálo, že je paruka veliká a špatně sedí, není nic jednoduššího, než si jí upravit dle velikosti. Jak na to, se můžete dočíst v návodech Jak zmenšit velikost paruky.

4. Barva podkladu – Pro ženy světlé pleti vybírám paruky na transparentním podkladu, takže i zde odpadá práce s hlídáním, jaká barva podkladu je vhodná. Tato transparentní barva se nejlépe hodí pro klasický světlý typ pleti – pokud je však pleť tmavší, mohu po domluvě zařídit i tmavší podklady, které budou na objednání. Případně lze podklad dobarvit pomocí černého čaje (vylouhovaný černý čaj a do něj ponoříme ručně zpracovanou přední část a tónujeme dle barvy naší pleti).

 

SYNTETICKÉ VLASY

Nákup paruky ze syntetického materiálu je jednoduchý – vybereme si, která se nám líbí a objednáme. Je ale potřeba mít na paměti, že syntetický vlas nelze upravovat barvením, tudíž je jeho barva konečná.