Článek vás provede krok za krokem, jak upravit vlasovou linii u syntetické paruky. Paruky z pravých vlasů mají vlasovou linii propracovanější, než syntetické, ale to neznamená, že by syntetické paruky vypadaly hůře. Díky opatrnému protrhání vlasové linie, docílíte i se syntetickou parukou pěkného vzhledu.

 

 

Paruku si přichytíme na parukářskou hlavu a opatrně protrháme vlasovou linii. Zjemníme tak ostrý přechod mezi parukou a obličejem. Díky transparentnímu podkladu je pak přechod méně znatelný. Postupujeme pomalu a opatrně aby jsme nepotrhali podklad.

Protrhání linie. 

Pro dokončení vzhledu můžeme použít pudr v tělové barvě, který aplikujeme na spodní část poutkování a tím opticky zakryjeme uzlíky.

Protrhání vlasové linie se nebojte, ale opravdu je nutné postupovat opatrně. Podklad je jemný a může se potrhat.

Pokud se na tuto úpravu necítíte, můžete si doobjednat k syntetické paruce moji službu Úpravy přirozeného vzhledu, kdy nejen že protrhám vlasovou llinii, ale i ji dopoutkuji tak aby vzhled byl přirozenější. Dále také ztenčím hustotu paruk, prostříhám v kontuře obličeje tzv baby vlásky a celkově paruku upravím tak, aby byla více přirozená. Tuto úpravu si můžete objednat zde.