CENÍK SLUŽEB ÚPRAVY PARUK

ZMENŠENÍ VELIKOSTI PODKLADU PARUK

 500,- vč DPH

  • úprava je trvalé zmenšení velikosti hlavně co do obvodu ale částečně i objemu podkladu paruk. Tuto úpravu provádím pouze u paruk zakoupených u mne.
REGENERACE PARUK Z PRAVÉHO VLASU ZAKOUPENÝCH U MNE

od 1200,- vč DPH

  • regenerace zahrnuje diagnostiku stavu paruky (vlasového materiálu), čištění vlasů od nánosů silikonů, hloubková regenerace, finální styling a doporučení péče na doma. Tuto regeneraci můžete u mne objednávat, pokud jste si u mne paruku zakoupili a já tedy vím, jaký vlasový materiál je na paruce použit a jakou zhruba historii péče paruka měla
REGENERACE PARUK Z PRAVÉHO VLASU ZAKOUPENÝCH JINDE

od 1600,- vč DPH

  • tato služba obsahuje diagnostiku vlasů (analýza vlasového materiálu, jeho stav,  poréznost a pod), hloubkové čištění od nánosů silikonů, hloubkové dodáni živin a následné finální úpravy paruk jako jsou foukání a styling. Tato úprava je přípravnou formou a zpracování vlasů tak, aby paruka mohla i nadále přijímat vaše dodávání živin v domácí péči. Je nutné správně vyživovat vlasy delší čas, kdy každé mytí bude vlas vyživenější a vyživenější.

 

REGENERACE PARUK ZE SYNTETICKÉHO MATERIÁLU

 800,- vč DPH

  • tuto službu můžete objednávat pouze pro paruky, které lze teplotně zpracovávat. Nelze ji objednat pro paruky z kanekalonu na které nesmí přijít teplo.

 

BARVENÍ PARUK Z PRAVÉHO VLASU

od 1800,- vč DPH

  • tuto službu můžete objednávat, pokud potřebujete refrešnout a oživit barvu paruky. Cena je stanovena od, protože se odvíjí od množství spotřebovaného materiálu a času, který je závislý na tom, co je žádáno od barvení. Jiná cena je pouze pro oživení odrostů, jiná cena je pro odrosty i délky, délky vlasů a pod, případně nějaká speciální přání jako technika balayage. To vše stanovuji až dle předchozí konzultace se zákazníkem a po shlédnutí paruky osobně (orientační cenu udám při konzultaci).
  • barvení paruk zakoupených v jiných salónech zpracovávám také, ale pouze po  konzultaci. Barvení neprovádím bez předchozího čištění od nánosů silikonů. Cena se tedy odvíjí od způsobu barvení.

 

ZESVĚTLOVÁNÍ A NÁSLEDNÉ TÓNOVÁNÍ PARUK Z PRAVÉHO VLASU

od 2000,-

  •  možné objednat pouze po konzultaci
  • tato služba je velice citlivá – ne všechny paruky jde zesvětlovat (kvůli různým kvalitám vlasových materiálů) a to zda jde, mohu určit pouze osobním shlédnutím paruky, kdy zjistím, zda je možné paruku zesvětlit či nikoliv. Proto je tak důležitá konzultace a zaslání mi paruky na osobní shlédnutí. Pak je možné se domluvit na dalším postupu kdy vysvětlím co je možné co už ne.

Paruky neupravuji (nebarvím, nezesvětluji) dle přiložených obrázků. Jimi se mohu pouze inspirovat co do techniky (balayage, ombre, melír a pod), nikoliv ale co do barevnosti či tmavosti nebo světlosti, protože na dálku nelze strefit vámi přiložený odstín (každý monitor, mobil a pod zobrazuje barevnost jinak, stejně tak světlost či tmavost – např to co vy mi zasíláte na obrázku jako studenější světlý odstín, já mohu vidět jako teplejší a tmavší odstín, proto by pak výsledná barva na paruce byla jiná).

 

Ceník platný od 1.1.2022

 

REGENERACE PARUK Z PRAVÉHO VLASU