CENÍK SLUŽEB ÚPRAVY PARUK *
ZMENŠENÍ VELIKOSTI PODKLADU PARUK

 500,- vč DPH

  • úprava je trvalé zmenšení velikosti hlavně co do obvodu ale částečně i objemu podkladu paruk. Tuto úpravu provádím pouze u paruk zakoupených u mne. Lze objednat jak na pravý vlas, tak i syntetiku.
REGENERACE PARUK Z PRAVÉHO VLASU 

od 1400,- vč DPH

  • regenerace zahrnuje diagnostiku stavu paruky (vlasového materiálu), čištění vlasů od nánosů silikonů, hloubková regenerace, finální styling a doporučení péče na doma. Tuto regeneraci můžete u mne objednávat, pokud jste si u mne paruku zakoupili a já tedy vím, jaký vlasový materiál je na paruce použit a jakou zhruba historii péče paruka měla. Vždy je ale nutné předem zkonzultovat vaši péči, abych věděla jakými přípravky a jak byla paruka dosud upravována. K tomuto objednání pak slouží Formulář, který vám zašlu. Po jeho vyplnění zhodnotím stav paruky a případné možnosti.

 

REGENERACE PARUK ZE SYNTETICKÉHO MATERIÁLU

 700,- vč DPH

  • tuto službu můžete objednávat pouze pro paruky, které lze teplotně zpracovávat. Prozatím ji nelze objednat pro paruky z kanekalonu. Tato služba bude nabídnuta později.

 

BARVENÍ PARUK Z PRAVÉHO VLASU

od 1800,- vč DPH

  • tuto službu můžete objednávat, pokud potřebujete refrešnout a oživit barvu paruky. Cena je stanovena od, protože se odvíjí od množství spotřebovaného materiálu a času, který je závislý na tom, co je žádáno od barvení. Jiná cena je pouze pro oživení odrostů (nejlevnější úkon), jiná cena je pro odrosty i délky vlasů a pod, případně nějaká speciální přání jako technika balayage, melír a pod.. To vše stanovuji až dle předchozí konzultace se zákazníkem a nejlépe po shlédnutí paruky osobně (orientační cenu udám při konzultaci).

 

Ceník platný od 1.7.2023

* TYTO ÚPRAVY NABÍZÍM POUZE U PARUK ZAKOUPENÝCH U MNE. PARUKY ZAKOUPENÉ JINDE NEUPRAVUJI. 

 

REGENERACE PARUK Z PRAVÉHO VLASU