CENÍK SLUŽEB ÚPRAVY PARUK

ZMENŠENÍ VELIKOSTI PODKLADU PARUK

od 500,- vč DPH

  • úprava je trvalé zmenšení velikosti hlavně co do obvodu ale částečně i objemu podkladu paruk. Tuto úpravu je možné provést na všech parukách, jak syntetických, tak i paruk z pravého vlasu. Pokud ale máte paruku zakoupenou jinde než u mne, je nutná předchozí konzultace, kde posoudím, zda zmenšení je možné provést a jak.

 

REGENERACE PARUK Z PRAVÉHO VLASU ZAKOUPENÝCH U MNE

od 1200,- vč DPH

  • regenerace zahrnuje diagnostiku stavu paruky (vlasového materiálu), čištění vlasů od nánosů silikonů, hloubková regenerace, finální styling a doporučení péče na doma. Tuto regeneraci můžete u mne objednávat, pokud jste si u mne paruku zakoupili a já tedy vím, jaký vlasový materiál je na paruce použit a jakou zhruba historii péče paruka měla
REGENERACE PARUK Z PRAVÉHO VLASU ZAKOUPENÝCH JINDE

od 1500,- vč DPH

  • tato služba obsahuje disgnostiku vlasů, hloubkové čištění od nánosů silikonů, bez které paruky zakoupené jinde neregeneruji, hloubkové dodáni živin a následné finální úpravy paruk jako jsou foukání a styling

 

REGENERACE PARUK ZE SYNTETICKÉHO MATERIÁLU

 800,- vč DPH

  • tuto službu můžete objednávat pouze pro paruky, které lze teplotně zpracovávat. Nelze ji objednat pro paruky z kanekalonu na které nesmí přijít teplo.

 

BARVENÍ PARUK Z PRAVÉHO VLASU

od 1800,- vč DPH

  • tuto službu můžete objednávat, pokud potřebujete refrešnout a oživit barvu paruky. Cena je stanovena od, protože se odvíjí od množství spotřebovaného materiálu a času, který je závislý na tom, co je žádáno od barvení. Jiná cena je pouze pro oživení odrostů, jiná cena je pro odrosty i délky, délky vlasů a pod, případně nějaká speciální přání jako technika balayage. To vše stanovuji až dle předchozí konzultace se zákazníkem a po shlédnutí paruky osobně (orientační cenu udám při konzultaci).
  • barvení paruk zakoupených v jiných salónech zpracovávám také, ale pouze po  konzultaci. Barvení neprovádím bez předchozího čištění od nánosů silikonů. Cena se tedy odvíjí od způsobu barvení.

 

ZESVĚTLOVÁNÍ A NÁSLEDNÉ TÓNOVÁNÍ PARUK Z PRAVÉHO VLASU

od 2300,-

  • možné objednat pouze po konzultaci, kdy paruky nezesvětluji bez předchozího čištění od nánosů silikonů.
  • tato služba je velice citlivá – ne všechny paruky jde zesvětlovat (kvůli různým kvalitám vlasových materiálů) a to zda jde, mohu určit pouze osobním shlédnutím paruky, kdy zjistím, zda je možné paruku zesvětlit či nikoliv. Proto je tak důležitá konzultace a zaslání mi paruky na osobní shlédnutí. Pak je možné se domluvit na dalším postupu kdy vysvětlím co je možné co už ne.

Paruky neupravuji (nebarvím, nezesvětluji) dle přiložených obrázků. Jimi se mohu pouze inspirovat co do techniky (balayage, ombre, melír a pod), nikoliv ale co do barevnosti či tmavosti nebo světlosti.

 

Ceník platný od 1.1.2022

 

REGENERACE PARUK Z PRAVÉHO VLASU