MAMAFEST 2019

Nedávno jsem měla možnost poznat jednu ženu: Ludmilu Vargovou (a později na sešlosti Mamafest i poznat osobně 🙂 ), kterou můj eshop zaujal a rozhodla se sepsat se mnou krátký rozhovor. A protože také provozuje svůj eshop a to již hodně hodně let, podívejte se na něj U Wolfky.

A rozhovor si můžete přečíst zde: Jak jsem díky alopecii začala podnikat.

ROZHOVOR PRO PODNIKAVÉ ŽENY 2019

Když jsem měla možnost vystoupit a trošičku představit své podnikání a vlastně i sama sebe na MAMAFESTU 2019, oslovila mě paní Martina Richterová z Podnikavé ženy, zda bych neodpověděla na pár otázek. Pochopitelně jsem hned kývla a ještě jednou děkuji, že jsem mohla představit svůj eshop a na jejich internetovém magazínu vyšel a mohlo si ho přečíst více lidí.

Článek si můžete přečíst na Podnikavá žena.

ROZHOVOR PRO SEZNAM.CZ 2019

Zde si můžete prohlédnout sestříhaný záznam z televizního natáčení pro Seznam.cz na který jsem byla pozvána. Rozhovor na kameru byl pro mne opravdu zážitek, protože já se takto prezentovat neumím, vyjadřování není takové, jak bych si přála, proto mne na záznamu můžete vidět pěkně nervózní a s trémou 🙂

ROZHOVOR PRO ČASOPIS BLESK PRO ŽENY
(rozhovor se sympatickou slečnou Hankou Langrovou, která pro časopis píše a já se ani necítila, že bych nějaký rozhovor vůbec vedla :)). Měla by vyjít i tištěná verze, takže jups, budu i v časopise 😀

Přečíst si ho můžete zde.

Nahlavě, rozhovor o parukách, alopecii v časopisu.

ROZHOVOR PRO SLOVENSKÝ ŽENSKÝ MAGAZÍN DIVA.SK

Měla jsem možnost (a moc za ní děkuji :)) poskytnout trochu mého povídání pro ženský „časopis“ internetový časopis 🙂 diva.sk. Rozhovor probíhal formou otázek a odpovědí a já jsem moc ráda, že mě Petra Výberová (Editorka portálu Aktuality.sk) kontaktovala. 

A zde přidávám odkaz na zmíněný rozhovor  – klikni 🙂