Protože nemít řasy někdy k alopecii také patří, natočila jsem videonávod pro ty z vás, kteří teprve o lepení řas uvažujete, ale bojíte se to vyzkoušet.

Takže směle do toho.

Jaké řasy pořídit je jen na vás. Ale za mě doporučuji hledat taková, která mají značení 3D. Já tyto kupuji většinou u Vietnamců – nemají vždy a všude, ale třeba u nás mají čas od času opravdu moc pěkné a za pěkné ceny. Takže určitě nezapomeňte kouknout někde u vás. 
Pro ty co rádi objednávají z internetu tu mám několik tipů, které jsem si kupovala, či si ještě kupuji. Za mne mám nejraději řasy od značky Ardell – dají se mezi nimi vybrat opravdu moc pěkné, které nepotřebují žádnou úpravu (někdy jsou totiž k dostání v moc pěkném zpracování, ale hodně dlouhé a to je pak potřeba řasy zkrátit, aby nepřitahovaly tolik pozornosti). 
Zde vždy řasy nakupuji – mají i lepidla na řasy, z kterých je použitelné pouze lepidlo DUO v modré barvě.

https://www.normain.cz/oci/rasy/umele-a-prirodni-rasy
A zde mají Ardell řasy – já bych určitě vyzkoušela tyto: https://www.normain.cz/ardell-usa-adore-selena-glam-umele-r…

https://www.normain.cz/ardell-174-natural-umele-prirodni-ra…

Či bych určitě vyzkoušela tyto hnědé – vypadají opravdu moc zajímavě – třeba pro světlé blond typy žen  
https://www.normain.cz/ardell-usa-natural-lash-wispies-brow…

Mají zde opravdu hodně veliký výběr řas, takže nemohu vypsat všechny které by byly vhodné, takže vybírat a vybírat. Jde jen o to, si vybrat takové, které by se líbily právě vám – někdo preferuje hodně výrazné, takže třeba délku neřeší, někdo preferuje krátké a co nejvíce nenápadné…

Co se lepidel týče, jak jsem psala výše, já nejraději používám DUO – mají ho na výše zmíněném odkazu či čas od času u větnamců. Dalším lepidlem v transparentní a černé barvě je lepidlo, které nakoupíte v drogerii TETA – stojí okolo sto korun a vydrží několik měsíců? Každopádně lepí dobře a na tu bídu lepidel (já bych třeba preferovala dlouhotrvající voděodolné lepidlo – kdyby někdo měl tip, budu moc ráda za něj).

Tento zdlouhavý výčet je jen mé doporučení, pochopitelně každý má svojí metodu, či své produkty s kterými je spokojen (pokud se budete chtít dolů do komentáře o něj podělit, ráda se nechám inspirovat a vyzkoušet něco nového – přiznám se, že teď tuto problematiku nesleduji a tak nemám přehled).