JAK SE PŘIPRAVIT NA ZÁKROK PMU 

  • Nepít alkohol, energetické nápoje, kávu, zelený čaj a nepoužívejte omamné látky apod.  12h před zákrokem. Pokud to jde, i kouření se pokuste omezit a nekuřte min 6 hodin před zákrokem.

  • 7 dní před zákrokem nechodit do solária.

  • Pokožku nemazat ničím mastným den předem, nejlépe i v den zákroku. Vyšší procento mazu má za následek neuchycení pigmentu (hlavně u obočí). 

  • Pokud jste užívala antibiotika, musí se dodržet minimální rozestup 14 dní po dobrání. Na zákrok nikdy nechoďte nastydlá, s rýmou, záněty v těle či jen drobným nachlazením a pod. Pokud na sobě cítíte nějaké nachlazení, termín přesuneme na jiný, až budete fit.

  • Při tetování obočí nesmí být čerstvě nabarvené obočí, nejlépe rozmezí cca 14ti dní od barvení, stejně tak i s laminací obočí.

  • Pokud máte výplň rtů, je potřeba vyčkat cca měsíc, než bude kyselina hyaluronová usazena. Délku určí stylista výplně. 
  • Dobře se před zákrokem najezte, zákrok bude cca 2,5 až 3,5  hodiny a není možné během zákroku jíst. Hlad má za následek i větší citlivost při zákroku, takže se nebojte si před zákrokem dát třeba i kousek čokolády pro uklidnění. 

  • 4 týdny před zákrokem nepodstupujte botox, chemický peeling, laserové ošetření, AHA peeling – tyto zákroky bude možné podstoupit až po úplném vyhojení pokožky což je za cca 8 týdnů od zákroku. Pokud se chystáte na korekci (což je potřeba většinou vždy), nechte si tyto zákroky až po vyhojení po korekci. 

  • Nevystavujte pokožku silnému slunečnímu záření min týden před zákrokem  – pokud by byla pokožka, obličej, spálený při slunění u vody (např. den předem), nemohu zákrok provést, stejně tak i měsíc po aplikaci.

  • Pokud jste podstoupili jakékoliv očkování, je nutné mít rozestup alespoň dva týdny (doporučeno).  

 

Při tetování rtů je nutné dodržet několik bodů, aby byl výsledek co nejlepší.

1) týden před aplikací rty hydratujte hydratačními produkty na rty – opravdu vyberte produkty, které hydratují – klasické balzámy, nemají účinnost v podobě hydratace, ale pouze rty omastí.

2) rty nesmí být suché, jinak se pigment špatně vpravuje a to má za následek menší uchycení pigmentu. Proto doporučuji cca 5 dní před aplikací udělat jemný peeling rtů – a pak důkladně hydratovat, než dorazíte na aplikaci. Peeling si můžete připravit smícháním cukru a medu.

3) pokud trpíte na opary i minimálně (doporučuji i lidem co na opary netrpí), nechte si předepsat od lékaře Herpesin 400 a užívejte dle doporučení, cca 2 dny před zákrokem a ještě tak 3 dny po zákroku. Je to dobrá prevence proti výskytu oparů, což se při pmu rtů vyskytuje velice často.

4) týden před aplikací zvyšte příjem tekutin (vody).

Nedostatečná nebo žádná příprava před pmu může mít vliv na zahojené výsledky. Pokud např máte tendence okusovat pokožku rtů, je to také překážka při vpravení pigmentu do pokožky. Dbejte tedy prosím na perfektní dodržení předpřípravy před zákrokem.

 

SVOJI REZERVACI TERMÍNU NA PERMANENTÍ MAKE-UP LZE PROVÉST

ZDE